Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

nový techničák

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

nový techničák

PoslaťPon 31. Máj 2010 19:33:35

Idete do nového techničáku? za 12 euri?
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

niki66

  • Príspevky: 450
  • Registrovaný: Štv 01. Apr 2010 22:04:23
  • Bydlisko: Košice
  • Meno: Daniel
  • Auto: Clio III 20th, 1,2TCe 74kw

Re: nový techničák

PoslaťPon 31. Máj 2010 19:51:16

pfuuu takze to este platit si mame hej? ;D super...no ja idem v piatok prihlasit auto tak uvidime co z toho bude ;)
Prepáčte, potrebujete vôbec toto auto? NIE, Ale chcem ho...

Clio III 20th, 1,2TCe 74kw
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: nový techničák

PoslaťPon 31. Máj 2010 20:02:47

Niki u teba to je isté že ideš do nového, ja som mal skorej na mysli či si ide niekto nechať dorobiť tú malú kartičku ku klasickému techničáku, ktorú potom stačí nosiť namiesto velkej A4, táto vec stojí 12€ teba to výjde tak ako klasické prihlásenie auta.
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

jurajc

  • Príspevky: 336
  • Registrovaný: Str 16. Dec 2009 13:48:11
  • Meno: Juraj
  • Auto: Clio III Grandtour

Re: nový techničák

PoslaťPon 31. Máj 2010 20:05:46

A nie je to len 6 euro nieco take som pocul v radiu, ked som isiel na sluzobnej ceste. Mozno som to, ale zle pocul.
Clio Grandtour - Expression 1.2 TCe, 74kW, r.v.2009
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

pato

Administrátor

  • Príspevky: 1757
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 10:27:19
  • Bydlisko: velke levare
  • Meno: its good to be king
  • Auto: Clio IIIr

Re: nový techničák

PoslaťPon 31. Máj 2010 20:10:33

tiez sa mi zda ze 6,no pre nas je asi dolezite ako je to je zo zapisom v tp a podobne,... by som rad vedel ako zistia co mam zapisane co nie,ako to bude ked si budes zapisovat dalsie a pod :shock: nema niekto niake info?
1.2TurboControlEfficiency
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: nový techničák

PoslaťPon 31. Máj 2010 20:20:49

na internete čítam aj 6 aj 12 €, tak neviem, keď by som do toho išiel tak by som to spravil pri priležitosti zápisu fólií do TP. Skorej sa mi na tom páči to, že keby som prišiel o klasický techničák krádežou napríklad tak budem mať doma ešte jeden. Keby tak k tomu zmenšili do rovnakého formátu aj bielu kartu od poistky a zelenú kartu tak by to mohlo byť celkom fajn
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

jurajc

  • Príspevky: 336
  • Registrovaný: Str 16. Dec 2009 13:48:11
  • Meno: Juraj
  • Auto: Clio III Grandtour

Re: nový techničák

PoslaťPon 31. Máj 2010 20:26:14

Mne sa to paci. Ja pojdem do tej malej karticky. Horsie je, ze fakt nebudes vediet co tam budeme mat zapsisane lebo takto si to Ty nemas ako skontrolovat. A este nieco vraveli, ze ti to budu posielat a postar to donesie domov a ty si to preveznes na podpis.
Clio Grandtour - Expression 1.2 TCe, 74kW, r.v.2009
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: nový techničák

PoslaťPon 31. Máj 2010 20:41:43

1. júna nadobúda účinnosť novela zákona o cestnej premávke, ktorá do slovenského právneho poriadku transponuje Smernice Európskeho parlamentu a Rady o vodičských preukazoch.

Najzásadnejšou zmenou, ktorú novela prináša, je zavedenie novej formy osvedčenia o evidencii vozidla. Osvedčenia budú mať už dve časti - polykarbonátovú čipovú kartu a klasickú papierovú. Prvé čipové karty sa začnú vydávať od 1. júna 2010.
Takáto forma osvedčenia zabráni nadmernému opotrebovávaniu súčasného papierového osvedčenia o evidencii a eliminuje trestnú činnosť páchanú v súvislosti s krádežami, kúpou a predajom motorových vozidiel. Znamená to aj priblíženie sa k občanovi - a to tým, že aspoň jeden doklad o vozidle bude mať vždy k dispozícii. Klasické papierové osvedčenia o evidencii budú mať občania totiž u seba doma. So sebou si budú nosiť čipové karty. Papierové osvedčenia budú zároveň slúžiť ako dočasná náhrada po dobu 30 dní za elektronické osvedčenie o evidencii, ak je ešte v procese výroby, bolo odcudzené alebo stratené.

Čipové karty budú vydávať iba policajné útvary, doklad bude platiť 10 rokov. Na elektronickom osvedčení o evidencii budú vygravírované základné údaje o vozidle. Rovnaké údaje budú zapísané na kontaktnom čipe.


no tak ak to chápem správne tak ten velký techničák sa dá použiť len ako náhrada počas výroby malého techničáku a malý techničák má obmedzenú dobu platnosti na 10 rokov, je to síce dlhá doba ale predsa len je to obmedzenie terajší techničák obmedzenie nemá ak sa nemýlim, aspoň som to tam tak narýchlo nikde nenašiel, tak teda neviem, keď sa zmenšia aj ostatné doklady tak ma to ale asi bude motivovať.
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: nový techničák

PoslaťPon 31. Máj 2010 21:32:27

neviem či ten návrh zákona prešiel v rovnakom znení ale toto je napísané v návrhu:
(6) Vodič vozidla, ktoré podlieha prihláseniu do evidencie vozidiel,5) je povinný mať osvedčenie o evidencii časť I pri vedení vozidla vždy pri sebe; to neplatí pri prevádzke vozidla v premávke na pozemných komunikáciách na území Slovenskej republiky najviac do 30 dní odo dňa vydania osvedčenia o evidencii časti II, kedy je oprávnený mať pri sebe osvedčenie o evidencii časť II. Po doručení osvedčenia o evidencii časti I vodič vozidla počas vedenia vozidla v premávke na pozemných komunikáciách nesmie mať pri sebe osvedčenie o evidencii časť II, pričom sa osvedčenie o evidencii časť II považuje za neplatné na vedenie vozidla, ak sa ním vodič pri vedení vozidla preukáže po 30 dňoch odo dňa jeho vydania; to neplatí, ak ide o prípady ustanovené zákonom.12a)
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: nový techničák

PoslaťPon 31. Máj 2010 23:55:37

ja som to pochopil že tam budu iba zakladne udaje ..... čiže aj by napr neboli pneu tak idem do toho ihnedddddd

plus pojdem do toho asi i preto že ked mi zoberu teraz TP je to dosť vybavovačiek , takto mám doma ten original
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

smartmanik

  • Príspevky: 1768
  • Registrovaný: Štv 20. Aug 2009 22:17:25
  • Bydlisko: Holíč
  • Meno: Peťo
  • Auto: Clio III GT

Re: nový techničák

PoslaťUto 01. Jún 2010 6:25:32

Malo by tam byť všetko čo je na klasickom techničáku len väčšina s toho bude uložená na čipe ak som to správne pochopil ja
Racing, competing, is in my blood. It's part of me. It's part of my life. I've been doing it all my life and it stands up before anything else. - Ayrton Senna da Silva

Mám Renault Clip, keby ste potrebovali.

Clio III grandtour 1.2 TCE ´09
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: nový techničák

PoslaťUto 01. Jún 2010 14:10:27

tomáš musí tam byť všetko, ináč ako by potom vyzerali tie tuningové autá bez hraníc fantázie atd, kluud všetko tam bude čo má byť zapísané, čo bolo na papieri, to bude aj na chipe, je to ich povinnosť tam zapísať všetko.....
proVWokater
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: nový techničák

PoslaťUto 01. Jún 2010 21:55:16

ale i technika je omylna viac ako papier , stači mať týpka podchyteného čo mi to bude nahrávať a niečo zabudne alebo zmeni všetko sa da i ked každy bude hovoriť že system nepusti dovtedy dokedy neotrčíš dáku zelenu bankovečku
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Offline
Obrázok užívateľa

cleo

  • Príspevky: 108
  • Registrovaný: Sob 19. Sep 2009 20:55:02
  • Bydlisko: sered
  • Meno: zdenoslav

Re: nový techničák

PoslaťUto 01. Jún 2010 21:57:44

do pi...... aj ja som sa potesil ze nebude problem s nezapisanymi pneu v tp
1.6 16V
Offline
Obrázok užívateľa

dB_Boy

  • Príspevky: 643
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 12:37:06
  • Bydlisko: Jelka (okr. Galanta)

Re: nový techničák

PoslaťStr 02. Jún 2010 9:21:55

mne to je jedno, to čo je vo velkom tak to musí byť hlavne, to či oni zabudli mám na háku, až tak s ludmi vyj*bávať nemožu
proVWokater
Ďalší

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 59 hostia


Daj si nás na plochu!