Pre pomoc s registraciou nas kontaktujte na [email protected]

aaaaaa

clio "tuning" club?

  • Autor
  • Správa
Offline
Obrázok užívateľa

Tonino

  • Príspevky: 189
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 13:34:54
  • Bydlisko: Záhorie

Re: Zasmejte sa prosím

PoslaťSob 21. Mar 2009 17:54:07

Kiko píše:Keď som počul že sa bude zakladať Clio Club, predstavoval som si, že tu budu Ľudia ktorý majú auta na profesionálnej úrovni alebo sa snažia o svoj Tuning na aute.
Ale dnes som spadol zo stoličky keď som si pozrel fotky o novom členovi ...
Neberte to v zlom :(
Ja fakt chápem že sú tu ľudia čo študujú majú rodinu leasing alebo uver Ja sem patrím tiež ale fakt si myslím že to nie je Feeer pre nás čo vkladáme každú možnú korunu do auta aby sme tu mali auta čo ledva držia po kope.
Preto Vás žiadam(e) o prehodnotenie fotiek či sem ozaj patria alebo nie.
Myslime si ze Clio Club by mal byt na profesionalnej tuningovej úrovni.


Musím sa zasmiať Tvojmu príspevku, keď si to nazval zasmejte sa prosím :D
Keď si spadol zo stoličky dúfam, že si si priveľmi nenatĺkol zadok a dostal sa do reality nášho Clio-Clubu. Sem medzi nás patrí každý, kto má clio 20 ročné neupravené alebo upravené je úplne jedno :!: Kto bol aspoň na jednom mini zraze alebo videl fotky, pochopil atmosféru a účel clubu, a teda vie o čom píšem. A ak sa Ti nepáči náš club nikto Ťa tu nasilu nedrží, kľudne si založ svoj club na "Profesionálnej úrovni" a možno sa Ti tam niekto prihlási s profi autom podľa Tvojich predstáv. Ty si myslíš, že máš auto na profesionálnej úrovni? :mrgreen: :twisted:
Obrázok
Renault Clio II Storia LS
1,2 16V 75k
01/2008
http://www.technicke-vykresy.tym.sk
Obrázok
Offline

Jurica13

  • Príspevky: 139
  • Registrovaný: Pon 23. Feb 2009 13:16:25
  • Bydlisko: Dubravka, BA

Re: clio "tuning" club?

PoslaťNed 22. Mar 2009 0:12:18

Asi kazdy z nas by mal najradsej auto svojich snov a vsetci by sme boli radi, keby clio-club bol "vystavna skrina" sl. sceny. ale realita je ina!
btw tento portal je velmi mlady a cela renaultacka scena je u nas v plienkach. v istych veciach Kikovi rozumiem....lenze my sa nemozeme rovnat VW-clubu, kde je "milion" uzivatelov a kazdy treti clovek ma VW a vsade sa daju zohnat tony dielov na VW.
ale ako vravi vacsina a logika je to CLIO-CLUB a nie clio tuning...ani clio sport...ani nic ine.
ten chalan kupil clio1 za 2000 korun, ak sa nemylim, tolko stoja tenisky,cize ziaden zazrak snad nikto necakal.....ale troska casu,sikovnosti a chcenia a moze byt z toho pekne auto....
skor treba ludi povzbudit, ako ich ponizovat!

pozeram aj clio-sport.net...UK stranka......ked to porovnam,tak sme suflikanti. ten portal je sice o cliach sport, ale su tam aj chalani s inymi cliami!!! a kazdy kazdeho povzbudzuje a ocenuje jeho pracu.

mozno tu robime velku vedu z kikovho prispevku,ale nedalo mi nevyjadrit sa.

jarooo

Re: clio "tuning" club?

PoslaťPon 23. Mar 2009 17:38:31

Ahojte volam sa Jaro :)

Ako som si to tak cele precital tak ste tu pekne zvozili Kika co uz :roll:

Mrzi ma ze ho posudzuju ludia co ho vobec ale vobec nepoznaju :(

Jedine Keyo pochopil ze tento prispevok bol smerovany len a len jednej osobe :cool:
Asi viete ze tuto stranku si citaju aj ludia co sem vobec ale vobec nepatria !!!

Takze nakolko Kiko je Clio Maniak uz sedem alebo osem rokov tak si predstavte ake rozne posmesky a narazky padaju na neho ked pride na pumpu a stretne chalanov verte mi fakt sa dost casto preberaju auta clubu tak ho prosim pochopte ze to nebolo urcite myslene tak ako to vyznelo.

Preto ak by sa dalo skuste rozdelit clenov klubu podla aut tak ako to je napr. clioland.ch a skuste stazit pristup ludom co sem nepatria Dakujem Jaro :)


Sorry
Neda mi to :
p.s. Jozi 86 - Kiko myslel mna a aj nasich dvoch kamaratov :lol:
Ewusska a na akej urovni je vase Clio :mrgreen: kedze Tonino bol prvy
co reagoval na Kikov inzerat o predaji auta :mrgreen: :twisted:
Offline
Obrázok užívateľa

jozi86

  • Príspevky: 43
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 4:27:39
  • Bydlisko: Smižany

Re: clio "tuning" club?

PoslaťPon 23. Mar 2009 18:06:24

jarooo píše:Ahojte volam sa Jaro :)

Ako som si to tak cele precital tak ste tu pekne zvozili Kika co uz :roll:

Mrzi ma ze ho posudzuju ludia co ho vobec ale vobec nepoznaju :(

Jedine Keyo pochopil ze tento prispevok bol smerovany len a len jednej osobe :cool:
Asi viete ze tuto stranku si citaju aj ludia co sem vobec ale vobec nepatria !!!

Takze nakolko Kiko je Clio Maniak uz sedem alebo osem rokov tak si predstavte ake rozne posmesky a narazky padaju na neho ked pride na pumpu a stretne chalanov verte mi fakt sa dost casto preberaju auta clubu tak ho prosim pochopte ze to nebolo urcite myslene tak ako to vyznelo.

Preto ak by sa dalo skuste rozdelit clenov klubu podla aut tak ako to je napr. clioland.ch a skuste stazit pristup ludom co sem nepatria Dakujem Jaro :)


Sorry
Neda mi to :
p.s. Jozi 86 - Kiko myslel mna a aj nasich dvoch kamaratov :lol:
Ewusska a na akej urovni je vase Clio :mrgreen: kedze Tonino bol prvy
co reagoval na Kikov inzerat o predaji auta :mrgreen: :twisted:



ale si nam teraz dal, :lol: :lol: :lol: Jaro je najlepši, som rad ze sme spolu v clio clube :cool:
Clio II 1,4 16V

Ewusska

Re: clio "tuning" club?

PoslaťPon 23. Mar 2009 18:53:45

To už sa tu nikto nesmie na nič opýtať? Tak potom o čom je toto fórum, zaujímala ho len cena, lebo niekto známy zháňal auto. O naše Clio sa nestaraj v akom je stave, nám to vyhovuje a basta. Hlavne, že je čisté a plní svoj účel! :lol: :lol: :lol:

Vždy sa nájde nejaký, čo bude do druhých rýpať a znevažovať ich prácu. Neviem, prečo chcete stále diskriminovať tých, čo nemajú upravené auto, ak sa Vám to nepáči, tak si založte klub samostatne len pre "vyvolených" s upravenými autami. Tento bol založený za účelom, aby tu boli všetci fanúšikovia Clia či už 20 ročného alebo úplne nového!!! Zbohom!
Offline
Obrázok užívateľa

jozi86

  • Príspevky: 43
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 4:27:39
  • Bydlisko: Smižany

Re: clio "tuning" club?

PoslaťPon 23. Mar 2009 19:00:12

kiko a jaro a jarovi dalsi dvaja kamarati - ked tu nieste spokojni tak si zalozte - ako vravela Ewusska nove forum o vyvolenych, zaregistrovali ste sa tu dobrovolne, ked chcu niekde ludia vytvarat nejaky club tak robia kompromisy a prisposobia sa vacsine a drzia spolu a mali by si pomahat a nie vyvysovat sa kto ma co lepsie
Clio II 1,4 16V
Offline
Obrázok užívateľa

chlapecek16v

  • Príspevky: 82
  • Registrovaný: Uto 24. Feb 2009 9:27:34

Re: clio "tuning" club?

PoslaťPon 23. Mar 2009 19:14:45

jozi86 píše:kiko a jaro a jarovi dalsi dvaja kamarati - ked tu nieste spokojni tak si zalozte - ako vravela Ewusska nove forum o vyvolenych, zaregistrovali ste sa tu dobrovolne, ked chcu niekde ludia vytvarat nejaky club tak robia kompromisy a prisposobia sa vacsine a drzia spolu a mali by si pomahat a nie vyvysovat sa kto ma co lepsie

maš pravdu chlape :cool:
Offline
Obrázok užívateľa

Tonino

  • Príspevky: 189
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 13:34:54
  • Bydlisko: Záhorie

Re: clio "tuning" club?

PoslaťPon 23. Mar 2009 19:15:57

jarooo píše:Ahojte volam sa Jaro :)

Ako som si to tak cele precital tak ste tu pekne zvozili Kika co uz :roll:

Mrzi ma ze ho posudzuju ludia co ho vobec ale vobec nepoznaju :(

Jedine Keyo pochopil ze tento prispevok bol smerovany len a len jednej osobe :cool:
Asi viete ze tuto stranku si citaju aj ludia co sem vobec ale vobec nepatria !!!

Takze nakolko Kiko je Clio Maniak uz sedem alebo osem rokov tak si predstavte ake rozne posmesky a narazky padaju na neho ked pride na pumpu a stretne chalanov verte mi fakt sa dost casto preberaju auta clubu tak ho prosim pochopte ze to nebolo urcite myslene tak ako to vyznelo.

Preto ak by sa dalo skuste rozdelit clenov klubu podla aut tak ako to je napr. clioland.ch a skuste stazit pristup ludom co sem nepatria Dakujem Jaro :)


Sorry
Neda mi to :
p.s. Jozi 86 - Kiko myslel mna a aj nasich dvoch kamaratov :lol:
Ewusska a na akej urovni je vase Clio :mrgreen: kedze Tonino bol prvy
co reagoval na Kikov inzerat o predaji auta :mrgreen: :twisted:


Upresním tvoj "štek" tu na všetkých, ktorí sa vyjadrili. Tak v prvom rade aby som ťa dostal do obrazu kiko sa tu na fórum zaregistroval a prvé čo bolo začal rozpredávať auto ako v nejakom bazare :lol: A práve preto, že kiko je ako si to napísal clio maniak tak by mohol pochopiť, že nie každý kto je tu s nami v clio-clube musí mať auto v 100% stave. Po druhé som sa informoval na cenu len z jediného dôvodu a ten je, že kamarát zbiera autá :!: A ked ideš posudzovať moje auto, aké máš ty? Prečo sem nedáš foto či hanbíš sa :mrgreen: ked kiko narážal na Teba :?: :cool: A ešte neviem čo tu ideš mudrovať bol si u zrodu clio-clubu?Bol si posledný kto sa sem zaregistroval a ideš tu kaziť našu atmosféru ktorú sme si vytvorili to a na minizrazoch na ktorých si Ty nebol :!: :lol: Si tu dobrovoľne či ťa tu držíme nasilu? :twisted: Uzavrem to a to tým, že keď myslel kiko Teba, mal jednoducho napísať o aké divné foto auta myslel :lol: :mrgreen:
Obrázok
Renault Clio II Storia LS
1,2 16V 75k
01/2008
http://www.technicke-vykresy.tym.sk
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

Slavo

  • Príspevky: 173
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 18:50:18
  • Bydlisko: Skalica

Re: clio "tuning" club?

PoslaťPon 23. Mar 2009 19:46:33

Jaro ked myslel Kiko len konkretneho človeka mohol mu napisat na email,alebo pm .Uvedom si to,že prvy kto tu niekoho zotrel, bol Kiko mal si uvedomit nasledky svojho chovania ked sa boji o svoje dobre meno.Ale k tomu by sa mal vyjadrit Kiko a nie ty alebo ja.Tak končime s touto temou ,lebo sa začinaju rozoberat ludia a nie auta.A myslim,že na to tento club nebol založeny.
www.laca191.estranky.cz
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

Tonino

  • Príspevky: 189
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 13:34:54
  • Bydlisko: Záhorie

Re: clio "tuning" club?

PoslaťPon 23. Mar 2009 19:53:48

Slavo píše:Jaro ked myslel Kiko len konkretneho človeka mohol mu napisat na email,alebo pm .Uvedom si to,že prvy kto tu niekoho zotrel, bol Kiko mal si uvedomit nasledky svojho chovania ked sa boji o svoje dobre meno.Ale k tomu by sa mal vyjadrit Kiko a nie ty alebo ja.Tak končime s touto temou ,lebo sa začinaju rozoberat ludia a nie auta.A myslim,že na to tento club nebol založeny.



:cool: :cool: Pekne si to napísal a vystihol si podstatu. Tiež navrhujem aby sa ukončila táto diskusia, lebo to nevedie nikam :!: :cool:
Obrázok
Renault Clio II Storia LS
1,2 16V 75k
01/2008
http://www.technicke-vykresy.tym.sk
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

jozi86

  • Príspevky: 43
  • Registrovaný: Štv 19. Feb 2009 4:27:39
  • Bydlisko: Smižany

Re: clio "tuning" club?

PoslaťPon 23. Mar 2009 20:03:08

ok, od teraz klud, radsej si zahryznite do jazyka ako by ste mali napisat nejaku sprostost :D :D :D :D :D :D
Clio II 1,4 16V
Offline
Obrázok užívateľa

zabka343

  • Príspevky: 800
  • Registrovaný: Pia 20. Feb 2009 20:23:04
  • Bydlisko: BA
  • Meno: Katka
  • Auto: žeby Clio ? ...hehe

Re: clio "tuning" club?

PoslaťPon 23. Mar 2009 20:56:06

Ewusska ma pravdu :cool: .... taketo veci si rieste cez sukromne spravy alebo osobne ... ak si toto niekto bude citat tak do clubu ani nepride, lebo sa zlakne co su to tu za ludia ze sa len osocuju a skacu si do vlasov a na to ten club zalozeny nebol... sranda ze ty " zly " co to pisu neboli ani na jednom zraze ci stretnuti a nemaju ani paru o tom aky sme a o co tu vlastne ide .... ide o ludia a nase Cliuska ...tak uz prestante s touto temou ... nikto tu nieje na silu a komu sa nepaci tak nech ide svojou cestou aj s Cliom ;)
Obrázok
Offline
Obrázok užívateľa

laco

  • Príspevky: 916
  • Registrovaný: Str 18. Feb 2009 12:22:10
  • Bydlisko: Spišská Nová Ves
  • Meno: Laco
  • Auto: clio II 1,4 16V

Re: clio "tuning" club?

PoslaťPon 23. Mar 2009 21:15:16

jozi86 píše:ok, od teraz klud, radsej si zahryznite do jazyka ako by ste mali napisat nejaku sprostost :D :D :D :D :D :D

cely cas robim iba to len uf ma hen jahyk boli :D :D :D ale nie proste hodme to za hlavu podporujeme svojich ludi aj nadalej a nic a nikto a ani reci na pumpe tomu nezabrania :cool: :cool: :cool:
Offline
Obrázok užívateľa

Keyo69

  • Príspevky: 1916
  • Registrovaný: Ned 22. Feb 2009 17:52:00
  • Bydlisko: Modra
  • Meno: Tomino
  • Auto: CLIO III

Re: clio "tuning" club?

PoslaťUto 24. Mar 2009 0:54:43

Takže je na čase obhajiť i Kikovu snahu , všetci ste sa do toho obuli a chápem vaše rozhorčenie , ale pokial viem zakladnim umyslom kika bolo naznačiť , že by sa to tu mohlo troška časom diferencovať samozrejme dobrovolne

kiko mi volal a mal snahu mi to vysvetliť chápem jeho i Vás , je smutný , že jeho iniciatívu mu davame všetci vyžrať , kiko ma inu kategoriu auta ale dobry umysel ako mi , nechcel sa nikoho dotknuž uviedol len priklad a nikoho nemenoval osobne , naznačil to diplomaticky len vtedy dal zlý názov príspevku

kiko sa rozhodol , že radšej náš club opusti/ poprosil ma aby som ho zmazal ale neurobim to zatial / nie z dovodu , že by sa mu tu nepáčilo , ale že sme mu už nedali šancu obhajiť sa a tak som nad tým rozmýšlal a navrhujem aby sme to vyriešili do buducna nasledovne club sa rozbieha ked nas bude časom dosť na to aby sme sa mohli diferencovať , tak i dobrovolne urobime / to sice zatial viem iba ja ale budete musieť suhlasiť lebo to bude časom opäť krok vpred , jednoducho sa utvoria dobrovolne skupiny / niečo ako je tu i teraz , komu som priatel a tak , dufam , že rozumiete o čom hovorim , aby si tu stale každy našiel čo potrebuje , ked tu bude dosť rovnako posadnutých ludi jednou chorobou a filozofiou okrem zakladnej filozofie clia dostanu možnosť skupiny

on berie clio dosť vážne je to pre neho život, ale ešte nemáme club na takej urovni ako by čakal/ ale budeme sa snažiť smerovať do vyššej urovne nie kvoli nemu ale kvoli všetkým ale i on musi pochopiť , že raz sa musi začať , neuvedomil si to , pre neho je doležite všetko, tak ako i ja i on je perfekcionista

tak a týmto uzavierame tento topic , ja sa snažim dať šancu všetkym a pochopiť a pomocť všetkým a da to zabrať robiť prostrednika a neutrala , tak tiež prosim o zhovievavosť

a týmto Vas vyzyvam používať už vašu energiu na ine topici tu už bolo všetko povedané
Kreuztage 2012 NEW PROJECT
CLIO 3 phase2 GT 1,5 DCI 78kw 2009 Privilege - vo vývoji
CLIO 3 phase1 1.5 DCI 63Kw 2006 De Luxe Dynamique -predané
CLIO 2 phase2 1,5 dci 60 kW - blue sensation
Predchádzajúci

Späť na Pokec

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 72 hostia


Daj si nás na plochu!